Kontakta oss

 

Frågor som rör prenumeration

Hänvisas direkt till prenumerationsavdelningen:
E-post: prenumeration@ljudochbild.se
Telefon: 08-411 49 90

Andra frågor eller synpunkter:

E-post: redaktion@ljudochbild.se
Telefon: 08-13 78 60
Eller kontakta relevant person nedan.

 

Administration

Tor Aavatsmark
VD / Marknadschef
tor.aavatsmark@lydogbilde.no
Tel.: +47 413 00 655

Christian Ranke
Art director
christian.ranke@lydogbilde.no
Tel.: +47 966 25 291

Web
Marius Thingvald

Textbearbetning
Sverker Billing

Försäljning

Thomas Palkinn
Försäljningschef Sverige
Thomas Palkinn
Tlf.: +45 53 62 64 68

Jesper Roos
Försäljningschef Skandinavien
jesper.roos@lydogbillede.dk

 

Annonshantering

annons@ljudochbild.se

Redaktion

Lasse Svendsen
Chefredaktör
lasse.svendsen@lydogbilde.no

Jonas Ekelund
Redaktör Sverige
jonas.ekelund@ljudochbild.se

John Alex Hvidlykke
Redaktör Danmark
john.hvidlykke@lydogbillede.dk

Audun Hage
Journalist
audun.hage@lydogbilde.no

Geir Gråbein Nordby
Journalist
geir.nordby@lydogbilde.no

Mikael Hansen
Journalist
mikael.hansen@lydogbillede.dk

 

 


Support Prenumeration

Vårt kundcenter hjälper dig om du har frågor eller behöver hjälp med din prenumeration.

Du kan skicka mail eller kontakta oss på telefon

Måndag- Fredag

0900 – 1130 ock 1230 – 1500.

Support Tlf: 08-411 49 90
Support: prenumeration@ljudochbild.se
×